Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 10w flexible led strip lights ] bij elkaar passen 3 producten.
Gratis gesneden 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W Flexible Led Strip Lights
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Vermogen ((W): | 10 W/Meter |
| LEIDENE Chips/m: | 528 leidde Chips/M |
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Breedte Amber Kleur LED Strip
| Grootte van het product: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| LED QTY: | 480 chips/m |
Hoge efficiëntie 130 lm/W COB LED strip 10w/M 24V dotless LED lint
| IP-classificatie: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Productnaam: | COB LED-strook |
| LED-type: | COB |
1


