Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ bright led strip lights ] bij elkaar passen 72 producten.
220lm/W 180leds DC24V hoog rendement serie flexibel ledstriplicht
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Cuttablelengte: | 9LED/50mm |
| Levensduur: | 50000 uur |
8mm 140LM/W High Efficiency Flexible Led Neon Strip Lights 4,8w 64LED's
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 4.8W/Meter |
| PCB-Breedte: | 8mm |
6W/M 160LM/W 24v energiezuinige LED-band High CRI>90 80LED/M LED
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Levensduur: | 50000 uur |
10 mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Afstembaar wit verstelbaar LED-licht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 12W/Meter |
| PCB-breedte ((mm): | 8 mm |
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Breedte Amber Kleur LED Strip
| Grootte van het product: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| LED QTY: | 480 chips/m |
15M RGB LED Strip 48V RGBW Led Strip Lights Kleurveranderend Tape Light
| Spanning: | DC48V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB-Breedte: | 12 mm |
12 mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Verstelbaar Led Strip Licht Multi Color
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 19.2W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip lichten
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| PCB-Breedte: | 10 mm |
Flexibel kleurtemperatuur verstelbare LED-strook 24V 50W groot flexibel ledpaneel
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| vermogen: | 50W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20 |
34W/M super ultraheldere ledstrip 12 mm ledstrip 24V 140LM/W 256LEDs/M
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 34W/Meter |
| LEIDENE Qty/m: | 256Leds/M |


