Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ bright led strip lights ] bij elkaar passen 72 producten.
10mm 168LEDs/M Helderwit Led Strip Lights RA 90 2835 DC24V LED Flex Ribbon
| Spanning: | DV24V |
|---|---|
| Kracht: | 17,3 W/meter |
| PCB-breedte ((mm): | 10 mm |
2835 DC24V Flexible LED Strip 60LEDs/M Aanpassen van kleurtemperatuur
| Kracht: | 7.2w/m |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Spanning: | DC24V |
24V DC Digital RGB COB LED Strip SPI Control 12mm Breedte 630LEDs/M Dot Free
| Naam van het product: | COB LED-strook |
|---|---|
| Grootte van het product: | W 12mm H 1,6mm L 5000mm |
| Kleur: | RGB |
20 Modes Ondersteunde LED Strip Controller Met Batterij Model CR2025
| Output: | 72 W/CH |
|---|---|
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
| Voedingsspanning: | DC12V-24V |
10mm 24V RGB COB LED Strip Dot Free Led Tape Lights Indoor Outdoor Decoratie
| Grootte van het product: | W 10mm H 1,6mm L 5000mm |
|---|---|
| Kracht: | 15W/m |
| Kleurtemperatuur: | RGB |
8 mm Breed Ice Blue COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Productnaam: | COB LED-strook |
|---|---|
| PCB-Breedte: | 8 mm |
| Kracht: | 10 W/m |
Flexibel LED-lichtplaat 2700K-6500K CCT Led Strip 24v achtergrondverlichting
| Productnaam: | Kleurtemperatuur verstelbare LED-strook |
|---|---|
| LED-qty: | 400 LED's/PCS |
| Vermogen: | 50w/pcs |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Grootte van het product: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Spanning: | DC24V |
| Lm/W: | 146~160lm/w |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip met 12mm PCB Breedte
| Naam van het product: | COB LED-strook |
|---|---|
| PCB-breedte: | 12 mm |
| IP-classificatie: | IP20/IP65 |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


