Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ bright led strip lights ] bij elkaar passen 72 producten.
Double Row DC24V 15mm Breedte Flexible LED Strip Bright White led flexibel lint
| Kracht: | 19.2W/m |
|---|---|
| PCB-Breedte: | 15mm |
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
8 mm Breedte 120LEDs/m DC24V Verstelbare kleurtemperatuur LED-strook
| Grootte van het product: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700K-6000K |
| Spanning: | DC24V |
LED-driver 12V 24V 75W AC tot DC Constant Spanning LED-stroomvoorziening voor LED-strooklicht binnen
| Naam van het product: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte van het product: | 99 ((L) * 97 ((W) * 30 ((H) |
| Inlaatspanning: | 85~264Vac |
RGB RGBW Adreserbare Led Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 19.2W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
DC24V RGBCCT Flexibele COB LED Strip
| Led aantal: | 840 Chips/M |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| PCB -breedte: | 12 mm |
30mm Breedte Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 Met CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


