Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ bright led strip lights ] bij elkaar passen 72 producten.
12V 24V 35W Switch LED stroomvoorziening Voor LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Productnaam: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte ((mm): | 99 (L) * 82 (W) * 30 (H) |
| Inlaatspanning: | 85~264Vac |
Ultraslanke 3 mm flexibele LED-strip 238 LEDs / M flexibele ledstrip met hoge dichtheid
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 7.2W/Meter |
| PCB-Breedte (mm): | 3 mm |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
12*12mm Top Emitting IP67 Silicone Neon Strip DC24V
| Productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Productgrootte: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
14 Sleutels Mini LED Strip Controller Rf Wireless Remote Led Controller Voor LED
| Inputvoltage: | DC5-24V |
|---|---|
| Maximumaantal Controlepixel: | 2048 |
| Suppot IC: | WS2811, WS2812B |
Digitaal RGB LED Strip DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 14.4W/Meter |
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60LEDs/m |
20 mm gevel LED wandwasser strook licht buiten IP67 Meerdere hoeken
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Vermogen ((w/m): | 24W |
Flexibel LED-wandwasapparaat RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led lineair licht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 18W/Meter |
| LED-grootte: | 56Leds/M |
12mm 4610lm/M Hoog efficiënt LED-band High luminous Led 34W/M 256LEDs/M
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 34W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |


