Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ bright led strip lights ] bij elkaar passen 72 producten.
RGB LED Strip 24V Led achtergrondverlichting 240mm RGBW Flexible LED Panel Strip Light
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 80 W/pcs |
| IP-classificatie: | IP20 |
Eenvoudige Skyline LED-lichten 6m 12m 20m Museumverlichting Led lineair licht
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 13.5W/M; 10W/M; 8.7W/M |
| Productlengte (mm): | 6M / 12M /20M |
12V 24V 6mm 8mm 2835 Zig-Zag Flex Strip Lampen S-vorm Buigbaar Flexibel LED Strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 4.8W/M; 7.2W/M |
| IP-classificatie: | (Nano) IP20/IP65 |
Slim Led Flexible Strip 5mm Breedte 180 LEDs/M DC24V SMD2216 180 LEDs/M Led Tape
| Lumen/m: | 650 tot en met 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
DC24V gratis snijbaar LED-tape 8 mm Breedte 528 LED's/m 10W/m COB LED strip
| IP-classificatie: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB-breedte: | 8 mm |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
Adreserbare waterstroom Flexible Led Strip 120leds/M 14.4w/M Dmx Controlled Led Strip
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| LEIDENE Qty/m: | 120 leds/m |
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Grootte van het product: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Vermogen: | 9.6W/M |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| Productlengte: | 1M/2M/3M/4M/5M |
|---|---|
| Straalhoek: | 30°45°60°30*45° |
| Inlaatspanning: | DC 12V/24V |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| LED-grootte: | 40 LED's/m |
|---|---|
| Materiaal van het product: | TPU |
| Inlaatspanning: | DC 12V/24V |
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| LED-type: | SMD 3030 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | DC 12V/24V |
| IP-classificatie: | IP67/IP68 |


