Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ oem led strip light aluminium profile ] bij elkaar passen 33 producten.
7.8*9mm Slim Rimsless LED Aluminium Profiel Licht Voor LED Strip Lampen
| Grootte van het product: | Lx7,8x9 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | geanodiseerd |
| Gevormd: | U-vormig |
18.5*8.8mm Edge Anodized Led Aluminium Channel Met Trim Led Strip Light
| Naam van het product: | LED-aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte van het product: | Lx18.5x8.8 mm |
| Kleur: | zilver/zwarte/wit |
7*9mm Slim Led Linear Light Aluminium Profiel 2m LED Aluminium Profiel
| Naam van het product: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| Grootte van het product: | 7,6(B)*9(H)*2000(L) |
20*20mm LED lineair licht Hoogwaardig LED-aluminiumprofiel voor LED-strooklichten
| Productnaam: | aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
19*11mm LED lineair licht met drie zijkanten
| Productnaam: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| Grootte van het product: | 19,5(B)*19,5(H)*2500(L) |
Oppervlakte ingedrukt 16x13 mm LED-aluminiumprofiel voor LED-strooklichten
| Productnaam: | aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
10*10mm Vierkant Aluminium Extrusie Voor Led Strip Lighting 3m Aluminium Channel
| Productnaam: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
30*16mm Aluminium Drywall LED Channel Gips Architectuur LED Aluminium Profiel
| Naam van het product: | LED-profiel van aluminium zonder trim |
|---|---|
| Grootte van het product: | 30(B)*15.4(H)*2000(L) |
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
10*13mm 2,5m Standlengte Led Aluminium Profiel Kanaal Pakket in Karton
| Naam van het product: | LED-aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte van het product: | Lx10x13 mm |
| Kleur: | zilver/zwarte/wit |
20*13 mm lineair wandlichtoppervlak gemonteerd LED-aluminiumprofiel voor LED-strook
| Productnaam: | aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |


