Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ rgb cct led light strips ] bij elkaar passen 40 producten.
10 mm RGB LED Strip 168LEDs/M 24V 5m 3838 Kleurveranderend LED Strip
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 17,3 W/meter |
| PCB-Breedte: | 10mm |
Puntloze RGB+CCT COB LED-strips 840Chips/M RGB+ 3000 - 6000K 21W/M
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 21W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Flexibel LED-wandwasapparaat RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led lineair licht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 18W/Meter |
| LED-grootte: | 56Leds/M |
16*16mm siliconen neonstrip Ip67 Ip68 12w / M Top Bend 24v neonkabellichtstrip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 12W/Meter |
| Productgrootte ((mm)): | 16 ((W) * 16 ((H) * 5000 ((L) |
20*14mm Led Neon Siliconen Buis Top Bend 24V IP67 Siliconen Neon Strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6w/m (wit licht); 16w/m (RGBW); 19.2w/m (RGBWW) |
| IP-classificatie: | IP67 |
DC24V RGBCCT Flexibele COB LED Strip
| Led aantal: | 840 Chips/M |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| PCB -breedte: | 12 mm |
10mm Kleurtemperatuur LED Strip DC24V 2700K-6500K COB Tunable LED Strip
| Kleurtemperatuur: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Spanning: | DC24V |
20*20 Top Emitting Led Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Strip met siliconen buis
| Productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Grootte van de productie: | 20 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Vermogen: | 9.6W/M |
6*15mm LED Silicone Neon Strip Light Flex Curved Shape IP65 IP67 Flexibel
| Kracht: | 9.6 W/M |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| IP-classificatie: | IP67 |
10*10mm 3 zijkanten Randverlichting LED Neonlicht DC24V 5Meter Roll IP67
| productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Grootte van het product: | 10 ((W) * 10 ((H) * 5000 mm |
| Straalhoek: | 120° |


