Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ rgb cct led light strips ] bij elkaar passen 40 producten.
2835 DC24V Flexible LED Strip 60LEDs/M Aanpassen van kleurtemperatuur
| Kracht: | 7.2w/m |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Spanning: | DC24V |
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Grootte van het product: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Vermogen: | 9.6W/M |
2535 8,33 mm LED-strooklamp met korte afscheiding 9,6W/M DC24V 120LEDs/M Flexible LED-strooklamp
| LED Qty: | 120 leds/m |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Snijd-eenheid: | 1 led/8,33 mm |
Hoge efficiëntie 130 lm/W COB LED strip 10w/M 24V dotless LED lint
| IP-classificatie: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Productnaam: | COB LED-strook |
| LED-type: | COB |
Kleurveranderend 24V Hoge dichtheid 24V RGB+W COB LED Strip RGBW LED Tape
| Productnaam: | Rgbwmaïskolf Geleide Strook |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 H |
| Kracht: | 16w/m |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip lichten
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| PCB-Breedte: | 10 mm |
16*16mm zijdelingse uitstraling IP67 waterdicht Silicone Neon Strip Light 24V LED Neon Flex
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9,6 W (wit licht); 19,2 W (GDT); 14,4W (RGB) 19,2W (RGBW);20W (RGBWW) |
| IP-classificatie: | IP67 |
30*20mm Flexible Silicone Neon Strip IP67 24V LED Neon Light Buitenverlichting
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Productgrootte ((mm)): | 30(B)*20(H)*5000(L) |
12*12mm Top Emitting IP67 Silicone Neon Strip DC24V
| Productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Productgrootte: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
6 mm slanke siliconen neonstrip 24V RA 90 zijwaartse flexibele LED-strip neontape
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Kracht: | 9,6 W (wit licht); 16,2 W (CCT); 12,2 W (RGB) |


