Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ rgb cct led light strips ] bij elkaar passen 40 producten.
D25mm Ronde neon led strip licht 360° Ronde siliconen neon strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Vermogen ((w/m): | 9,6 W (wit licht); 19,2 W (CCT) |
8 mm Breedte 120LEDs/m DC24V Verstelbare kleurtemperatuur LED-strook
| Grootte van het product: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700K-6000K |
| Spanning: | DC24V |
2835 60LED/M 8mm Flexibel LED-strooklicht 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterdicht
| Lumen/m: | 510 tot en met 660 |
|---|---|
| LED-type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
10*10mm Ra90 Silicone Neon Strip IP67 Waterdicht Top Emitting LED Neon Flex Strip
| Naam van het product: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| IP-classificatie: | IP67 |
6mm siliconen neonstrook Slim boogstructuur iP67 buiten decoratieve verlichting
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Productgrootte ((mm)): | 06 ((W) * 13 ((H) * 5000 ((L) |
20*20mm zijdelingse uitstraling IP67 Silicone Neon Strip Light Ra90 Waterdicht Buitenverlichting
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W; 19.2W; 14.4W; 19.2W; 20W |
| IP-classificatie: | IP67 |
12*25mm Siliconen Neon Strip 24V IP67 IP68 Ra90 Lamomo Led Neon Flex
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6w/m (wit licht); 19.2w/m (GDT RGBW); 14.4w/m (RGB); 20w/m (RGBWW) |
| IP-classificatie: | IP67 / IP68 |
16*16mm Top Bend Flexible Silicone Led Strip Indoor Outdoor Lighting Solution
| Productnaam: | Neonband van siliconen |
|---|---|
| Krommingsrichting: | Hoogste Kromming |
| Productgrootte: | 16 ((W) * 16 ((H) * 5000 ((L) mm |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Tape Light
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Vermogen ((w): | 9.6W/Meter |
| LEIDENE Chips/m: | 320Led Chips/M |
Soldeervrije 3 PIN-connector voor flexibele LED-strook PCB- tot draadvrije lasconnectoren
| Tipe van de post: | PCB naar draad |
|---|---|
| Toepassing: | Gebruik voor 3pin 10mm IP20 CCT SMD LED Strip |
| Functie: | Verbonden |


