Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ rgb cct led light strips ] bij elkaar passen 40 producten.
Hoogwaardig 12 mm DC24V 288LED's/m 5-kleurig RGB+2700K-6000K LED-strooklicht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB-Breedte: | 12 mm |
12mm RGB CCT COB LED Strip DC 24V RGB LED Strip Dot Free RGBWW lichtband
| Kleurtemperatuur: | RGB+CCT |
|---|---|
| Pakket: | 5M/Roll |
| Productnaam: | rgb geleide strook |
12 mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Verstelbaar Led Strip Licht Multi Color
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 19.2W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
6*15mm 270° zijdelingse buiging Flexible led neon strip IP67 24V Silicone LED Lighting
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Productgrootte: | 6 ((W) * 15 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Vermogen: | 9.6W/M |
30mm Breedte Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 Met CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
RGB COB LED Strip 768chips/M 10mm 14W/M Led Kleurloos Led Strip Lights
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14W/Meter |
| Productgrootte (mm)): | 5000*10*2.7mm |
6 mm breedte DC24V Dunne LED-strook 168 LED's/M Flexible Led Light Strips
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| CCT: | Voor de berekening van de waarde van de waarde van het product: |
| PCB-Breedte: | 6 mm |
Flexibel LED-lichtplaat 2700K-6500K CCT Led Strip 24v achtergrondverlichting
| Productnaam: | Kleurtemperatuur verstelbare LED-strook |
|---|---|
| LED-qty: | 400 LED's/PCS |
| Vermogen: | 50w/pcs |
13*13mm Neon buis Drie kanten uitzenden IP67 waterdicht geleid siliconen lichtstrook
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6w/m (wit licht); 16.2w/m (GDT); 12.2w/m (RGB) |
| IP-classificatie: | IP67 |
10mm 3 PIN COB LED Strip Connectors CCT LED Strip PCB naar PCB Connectors
| makkelijk Installatie: | Doe het zelf: geen las nodig |
|---|---|
| Huisvestingskleur: | Transparante |
| Functie: | Verbonden |


