Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ surface mounted led linear ] bij elkaar passen 16 producten.
19*11mm LED lineair licht met drie zijkanten
| Productnaam: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| Grootte van het product: | 19,5(B)*19,5(H)*2500(L) |
73*30mm lineaire lichtinstallatie 2M LED aluminiumprofiel voor plafondarchitectuurverlichting
| Naam van het product: | Geïsoleerd LED-aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
16 mm kast lijntje plafondlicht 45 graden Led Aluminium Channel Hoekprofiel
| Productnaam: | aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP Rang: | IP20 |
6m 12m Nieuwe horizontale lineaire verlichting met spotlichten voor accentverlichting
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Productlengte (mm): | 6M / 12M |
| IP-classificatie: | IP20 |
35*96mm LED Aluminiumprofiel Architecturale verlichtingsarmaturen Gips
| Productnaam: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
5mm 6W/M COB LED-strooklichten CRI>90 504Chips/M Niet-punten Flexibel strooklicht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Vermogen ((w): | 6W/Meter |
| PCB-Breedte: | 5 mm |


