Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 10mm rgbw led strip lights ] bij elkaar passen 4 producten.
10mm 5m rGB Led Strip Lights 24V 60LEDs/M 14.4W LED Tape Kleurveranderend
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4 W/Meter |
| PCB-Breedte: | 10mm |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip lichten
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| PCB-Breedte: | 10 mm |
10*20mm zijkant zicht Silicone Neon Strip Outdoor Decoratieve IP67 Led Neon Lampen
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Vermogen ((w/m): | 9,6 W (wit licht); 19.2W (GDT) ; 16 W (RGBW) |
10*10mm Silicone Neon Strip Vierkante 3 zijden Verlichting Uitstraling Ra90 IP67 Waterdicht Neon Licht Strip
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/M |
| IP-classificatie: | IP65 |
1


