Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 12v led power supply ] bij elkaar passen 20 producten.
12V 24V 35W Switch LED stroomvoorziening Voor LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Productnaam: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte ((mm): | 99 (L) * 82 (W) * 30 (H) |
| Inlaatspanning: | 85~264Vac |
LED-driver 12V 24V 75W AC tot DC Constant Spanning LED-stroomvoorziening voor LED-strooklicht binnen
| Naam van het product: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte van het product: | 99 ((L) * 97 ((W) * 30 ((H) |
| Inlaatspanning: | 85~264Vac |
12V 24V 50W Switch LED stroomvoorziening voor LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Productnaam: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte ((mm): | 99 (L) * 82 (W) * 30 (H) |
| Inlaatspanning: | 85~264Vac |
150W schakelstroomvoorziening voor LED-strooklicht 12V 24V LED-transformer
| Naam van het product: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte ((mm): | 159 (L) *97 (W) *30 (H) |
| Garantie: | 3 jaar |
100W LED-strooklicht AC naar DC12V 24V Schakelaar voedingsadapter
| Naam van het product: | LEIDENE Voeding |
|---|---|
| Grootte van het product: | 129 ((L) * 97 ((W) * 30 ((H) |
| Inlaatspanning: | 85~264Vac |
3 knoppen Mini LED Strip Controller Draadloos Rgb Voor WS2811 WS2812 DC5 Tot 12V
| Kracht: | 27A/12V batterij |
|---|---|
| Afmeting: | 85 x 85 x 12mm |
| verenigbaar: | SMDD2835 reeks |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| LED-grootte: | 40 LED's/m |
|---|---|
| Materiaal van het product: | TPU |
| Inlaatspanning: | DC 12V/24V |


