Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 4 x 8mm led neon strips ] bij elkaar passen 3 producten.
4*8mm Silicone Neon Strip Side View 24V IP67 Led Neon touwlamp
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Kracht: | 9.6W/M |
8mm 140LM/W High Efficiency Flexible Led Neon Strip Lights 4,8w 64LED's
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 4.8W/Meter |
| PCB-Breedte: | 8mm |
9.6W/M CCT Kleurtemperatuur Verstelbare LED-strook Flexible Neon 2835 240LEDs/M
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
1


