Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ dream color led strip ] bij elkaar passen 5 producten.
Digitaal RGB LED Strip DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 14.4W/Meter |
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60LEDs/m |
DMX512-besturing LED-tape Dream Color 24V Programmeerbare 5050 RGB LED-strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB-breedte: | 12 mm |
Digitaal aanspreekbaar DMX RGB LED Strip Lights DC24V SMD5050 Programmable Led Strip
| Productnaam: | Digitale RGB-LED-strook |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| Grootte van het product: | W 12mm H 2.1mm L 5000mm |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip met 12mm PCB Breedte
| Naam van het product: | COB LED-strook |
|---|---|
| PCB-breedte: | 12 mm |
| IP-classificatie: | IP20/IP65 |
14 Sleutels Mini LED Strip Controller Rf Wireless Remote Led Controller Voor LED
| Inputvoltage: | DC5-24V |
|---|---|
| Maximumaantal Controlepixel: | 2048 |
| Suppot IC: | WS2811, WS2812B |
1


