Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ ip68 waterproof led strip ] bij elkaar passen 13 producten.
2835 60LED/M 8mm Flexibel LED-strooklicht 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterdicht
| Lumen/m: | 510 tot en met 660 |
|---|---|
| LED-type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LED's/M 8 mm breed Flexible LED Strip RA>90 SMD2835 Led Strip Light Tape
| Productnaam: | Flexibele ledstrip |
|---|---|
| Wattage: | 10.1 w/m |
| CRI: | Ra>90 |
10 mm breed DC24V Flexible LED Strip 168LEDs/M High Density Led Strip
| Productnaam: | Flexibele ledstrip |
|---|---|
| Kracht: | 17.34w/m |
| PCB-Breedte: | 10mm |
DC24V Flexible LED Strip 8mm PCB Breedte 60 LEDs/M Indoor Outdoor Led Flexible Lighting Strip
| PCB-breedte: | 8 mm |
|---|---|
| Wattage: | 7.2w/m |
| LEIDENE kleur: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
220lm/W 180leds DC24V hoog rendement serie flexibel ledstriplicht
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Cuttablelengte: | 9LED/50mm |
| Levensduur: | 50000 uur |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
Slim Led Flexible Strip 5mm Breedte 180 LEDs/M DC24V SMD2216 180 LEDs/M Led Tape
| Lumen/m: | 650 tot en met 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |


