Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ smd led strip connector ] bij elkaar passen 26 producten.
RGBW RGB Led Strip Lights SMD5050 24V 60 LEDs/m LED touwlicht
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 19.2W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
48V Led Flexible Ribbon 20m Long Running White Flexible Led Strip Lights Waterdicht
| Spanning: | DC48V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| PCB-Breedte (mm): | 8 mm / 10 mm |
5050 Draaiend water Digitaal Flexible Led Strip 60 LEDs/M SPI Pixel led flexibel lint
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| LEIDENE Qty/m: | 60LEDs/m |
20m ultra lange constante stroom flexibele led strip lichte tape 24V 12mm led flexibel lint
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
10 mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Afstembaar wit verstelbaar LED-licht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 12W/Meter |
| PCB-breedte ((mm): | 8 mm |
8mm SMD2835 Led-bandlampen 98Leds/M Flexible Led-bandlampen
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Vermogen ((w): | 10.1W/Meter |
| PCB-Breedte: | 8 mm |
Flexibel LED-strook met korte eenheid 1 LED per snit 8mm 24V SMD2835 Led snijbare strooklampen
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP65/IP67 |
15M RGB LED Strip 48V RGBW Led Strip Lights Kleurveranderend Tape Light
| Spanning: | DC48V |
|---|---|
| Daadwerkelijke Macht (w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB-Breedte: | 12 mm |
8mm 12W High Efficiency LED Strip 160LM/W Ra90 SMD2835 Led Strip 160LED's
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 12W/Meter |
| PCB-Breedte: | 8mm |
10mm 15mm Breedte Hoog lichtvermogen Flexible LED Strip 19.2W 24V LED Tape Light
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 19,2 watt/meter |
| PCB-Breedte: | 10mm/15mm |


