Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ smd led strip connector ] bij elkaar passen 26 producten.
3 pin 10 mm doorzichtige SMD LED-strookconnectoren PCB tot draad snelle verbinding
| Pakket: | PE Zak + Karton |
|---|---|
| Breedte van de strook: | 10mm |
| Pinnetje: | 3 speld |
2 pin 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector
| Beschrijving: | Connector voor 8mm 2 PIN SMD LED strip |
|---|---|
| Functie: | Verbonden |
| Materiaal van het product: | Copper+Plastic |
2 pin SMD LED-bandconnectoren Transparante behuizing van band naar draadconnectoren
| makkelijk Installatie: | Doe het zelf: geen las nodig |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Koper+PC |
| Pinnetje: | 2 speld |
3 PIN 10 mm PCB naar PCB SMD Solderless LED Strip Connector Transparent
| Pakket: | PE Zak + Karton |
|---|---|
| Materiaal: | Koperlegering+Plastic |
| Huisvestingskleur: | Transparante duidelijk |
5 pin RGBW LED Strip Connector Strip To Wire Gratis soldeer snelle verbinding
| Pinnetje: | 5 speld |
|---|---|
| MOQ: | 100 stuks |
| Huisvestingskleur: | Transparante |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip Commercieel Led Strip Industrieel Led Strip
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| LEIDENE Qty/m: | 128Leds/M |
8 mm RGB LED Strip SMD3838 120 LED's/M 17.3W 5m Kleurveranderend LED-band
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 12.2W/Meter |
| LEIDENE Qty/m: | 120 leds/m |
RGB RGBW Adreserbare Led Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 19.2W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SMD 2835 CCT Afstembaar Flexibel LED Strip 8mm 24V Dual White LED Strip Lights
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| PCB-Breedte (mm): | 8mm |
4.5mm Slim COB Led Strip 528 Chips 4W Dotless Led touw licht
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Vermogen ((w): | 4W/Meter |
| LEIDENE Chips/m: | 528 leidde Chips/M |


