Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 8mm led light ] bij elkaar passen 67 producten.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Breedte Amber Kleur LED Strip
| Grootte van het product: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| LED QTY: | 480 chips/m |
160LM/W Hoog efficiënt LED-band DC24V 80Leds/M 8mm Breedte 24v Led-strooklichten
| Overige dienst: | OEM & ODM, één-op-één communicatie |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
| IP-klasse: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
DC24V gratis snijbaar LED-tape 8 mm Breedte 528 LED's/m 10W/m COB LED strip
| IP-classificatie: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB-breedte: | 8 mm |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
DC24V Flexible LED Strip 8mm PCB Breedte 60 LEDs/M Indoor Outdoor Led Flexible Lighting Strip
| PCB-breedte: | 8 mm |
|---|---|
| Wattage: | 7.2w/m |
| LEIDENE kleur: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LED's/M 8 mm breed Flexible LED Strip RA>90 SMD2835 Led Strip Light Tape
| Productnaam: | Flexibele ledstrip |
|---|---|
| Wattage: | 10.1 w/m |
| CRI: | Ra>90 |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Grootte van het product: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Spanning: | DC24V |
| Lm/W: | 146~160lm/w |
Custom Service Led Tape Light CRI Ra 90 CRI 80 / CRI 95 Optional for Lighting Solutions
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| Wattage: | 14W/M |
| Custom Service: | NO |
2535 8,33 mm LED-strooklamp met korte afscheiding 9,6W/M DC24V 120LEDs/M Flexible LED-strooklamp
| LED Qty: | 120 leds/m |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Snijd-eenheid: | 1 led/8,33 mm |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


