Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 8mm led light ] bij elkaar passen 67 producten.
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Hoogwaardige SMD2835 120 LED's Flexible LED Strip 8mm 24V RA90 Led Tape Light
| Spanning: | Gelijkstroom 24V |
|---|---|
| Kracht: | 14.4W/Meter |
| PCB-breedte ((mm): | 8 mm |
Gratis gesneden 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W Flexible Led Strip Lights
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Vermogen ((W): | 10 W/Meter |
| LEIDENE Chips/m: | 528 leidde Chips/M |
8mm SMD2835 Led-bandlampen 98Leds/M Flexible Led-bandlampen
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Vermogen ((w): | 10.1W/Meter |
| PCB-Breedte: | 8 mm |
48V Led Flexible Ribbon 20m Long Running White Flexible Led Strip Lights Waterdicht
| Spanning: | DC48V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| PCB-Breedte (mm): | 8 mm / 10 mm |
Flexibel LED-strook met korte eenheid 1 LED per snit 8mm 24V SMD2835 Led snijbare strooklampen
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP65/IP67 |
3 pin 10 mm doorzichtige SMD LED-strookconnectoren PCB tot draad snelle verbinding
| Pakket: | PE Zak + Karton |
|---|---|
| Breedte van de strook: | 10mm |
| Pinnetje: | 3 speld |
SMD 2835 60 Led/M 3000K Flexible LED Strip 8mm Breedte Ra90 Waterdicht Led Strip Licht
| Spanning: | DC24V |
|---|---|
| Kracht: | 7.2W/Meter |
| PCB-breedte: | 8 mm |
2835 2LED/Cut Short Unit Mini Cut Cutable 24V Flexible Led Strip Lampen
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 9.6W/Meter |
| IP-classificatie: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
8 mm breedte ingedrukt LED-aluminiumprofiel Slim LED-strook Aluminiumprofiel
| Naam van het product: | LED-aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte van het product: | Lx12,8x9 mm |
| Standlengte: | 2.5m (steun aangepast) |


