Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 8mm led light ] bij elkaar passen 67 producten.
70*57mm Opwaarts naar beneden Indirecte Drywall LED Aluminium Profiel Voor Cove Lighting Design
| Productnaam: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip Voor 8mm 2PIN COB LED Strip
| Huisvestingskleur: | Transparante |
|---|---|
| makkelijk Installatie: | Doe het zelf: geen las nodig |
| Beschrijving: | Connector voor 8mm 2PIN COB LED strip |
8 mm Breedte 120LEDs/m DC24V Verstelbare kleurtemperatuur LED-strook
| Grootte van het product: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700K-6000K |
| Spanning: | DC24V |
8mm Breedte DC24V SMD2216 Flexible LED Strip 9.6W/M 120 LEDs/M LED Tape Light
| Waterdicht: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| PCB-Breedte: | 8 mm |
| Bergingstemperatuur: | -40°C~+80°C |
2835 60LED/M 8mm Flexibel LED-strooklicht 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterdicht
| Lumen/m: | 510 tot en met 660 |
|---|---|
| LED-type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
24V Wit COB LED Strip Light 4000K 8mm Breedte 480Chips/m Ra>90 LED Tape Lights
| PCB-Breedte: | 50 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| IP-classificatie: | IP20/IP65/IP67 |
2 pin SMD LED-bandconnectoren Transparante behuizing van band naar draadconnectoren
| makkelijk Installatie: | Doe het zelf: geen las nodig |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Koper+PC |
| Pinnetje: | 2 speld |
Hoge efficiëntie 130 lm/W COB LED strip 10w/M 24V dotless LED lint
| IP-classificatie: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Productnaam: | COB LED-strook |
| LED-type: | COB |
2835 DC24V Flexible LED Strip 60LEDs/M Aanpassen van kleurtemperatuur
| Kracht: | 7.2w/m |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Spanning: | DC24V |


