Alle producten
-
Flexibele ledstrip
-
GDT geleide strook
-
rgb geleide strook
-
MAÏSKOLF LEIDENE Strook
-
Neonband van siliconen
-
Ultrahelder ledband
-
Op maat gemaakte LED-strip
-
geleid profiellicht
-
geleid aluminiumprofiel
-
Van de LEIDENE het licht muurwasmachine
-
Skyline-LED-lichten
-
geleid strookcontrolemechanisme
-
LED-bandconnectoren
-
LEIDENE strookvoeding
-
Pedro Soares da SilvaEen levering is binnen het gecombineerde, kwaliteit van het beoogde artikel, een contactpersoon zeer goed geïnformeerd over het beoogde artikel, optimale intentie -
Levy ZieHeel mooie lichten, op tijd aangekomen, uitstekende service van de verkoper. -
Muhammad RizwanHeel professioneel!
Contactpersoon :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
zoekwoorden [ 8mm led light ] bij elkaar passen 67 producten.
2 pin 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector
| Beschrijving: | Connector voor 8mm 2 PIN SMD LED strip |
|---|---|
| Functie: | Verbonden |
| Materiaal van het product: | Copper+Plastic |
6W/M 160LM/W 24v energiezuinige LED-band High CRI>90 80LED/M LED
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Levensduur: | 50000 uur |
Slim Led Flexible Strip 5mm Breedte 180 LEDs/M DC24V SMD2216 180 LEDs/M Led Tape
| Lumen/m: | 650 tot en met 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
10mm Kleurtemperatuur LED Strip DC24V 2700K-6500K COB Tunable LED Strip
| Kleurtemperatuur: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Spanning: | DC24V |
13 mm IP20 LED lineair licht hoek ingebroken profiel van led aluminium zonder trim
| Naam van het product: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
23*16 mm aluminium gips-gips-profiel met ingedrukt LED-lineair profiel
| Productnaam: | Trimless aluminium profiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
23*20 mm aluminium gips-gips-profiel met ingedrukt LED-lineair profiel
| Productnaam: | Trimless aluminium profiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
16*14mm naadloos gipswandlicht Trimless Drywall LED Aluminiumprofiel
| Productnaam: | Trimless aluminium profiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP Rang: | IP20 |
8*12mm LED Aluminiumprofiel met PC Diffuser voor Kastenverlichting
| Productnaam: | geleid aluminiumprofiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP-klasse: | IP20 |
13x19 Architectonisch gipsplafond met LED-extrusieprofiel
| Productnaam: | Trimless aluminium profiel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/wit/zwarte |
| IP Rang: | IP20 |


